голосів:

Інформація про сайт

Старт проекту онлайн-курсів ІПСА

Інститут прикладного системного аналізу запускає блог про підготовку до осінніх онлайн курсів в рамках співпраці з провідними компаніями в Україні.

Проект Inhisitop стартує у співробітництві із національним офісом Темпусу в Україні тапровідними вузами України.
Деталі на сайті:

Онлайн освіта в Україні
Video collaboration for education

Історія інституту

Дізнайся про історію створення і структуру навчальних і наукових підрозділів ННК "ІПСА" на нашому сайті у розділі Все для абітурієнта > Історія інституту!

ESC «IASA». Since 1997.

Коментарі до новин

До кожної новини нашого сайту додається кнопка "Залишити коментар" з посиланням на аплет коментарів «ВКонтакті».
Отже, за допомогою свого аккаунта в соціальній мережі, ти можеш задати питання до прочитаної новини, залишити свої враження для інших абітурієнтів та поділитись з друзями посиланням на наш сайт!

P.S. На твоє питання відповідатимуть студенти зі СтудРади ІПСА. Довідайся від нинішніх студентів об’єктивну інформацію про те, що чекає тебе після вступу.