Для початку, найпоширеніше, найбільш охоплене чутками і плітками, найцікавіше для абітурієнтів питання:

В ІПСА важко вчитись?
Так! Важко! Але можливо!


Правда, що в ІПСАшників немає часу ні на що, крім навчання?
Ні, не правда. Це найвідоміша містифікація про ІПСА. Окрім вашого особистого життя і ваших хобі, ви матимете змогу організовувати свій спільний відпочинок разом з іншими студентами завдяки СтудРаді ІПСА (див. розділ "Студентські історії").

В ІПСА є бюджетна форма навчання?
Так, як і у всіх підрозділах КПІ, оскільки Політех - державний ВНЗ.

В ІПСА є контрактна форма навчання?
Так, можна поступити і на контракт.

Який предмет є профільним для аналітика?

Математика у всіх її аспектах.

Ким ІПСАшник потім працюватиме?
Один з нерідкісних варіантів - по спеціальності - аналітиком. Крім того, в банківській справі і сфері фінансів, в сфері IT і розробки програмних продуктів (тут майже 100% кафедри САПР і немаленька частина кафедри ММСА - програмування стає хлібом для багатьох випускників інституту), серед інших варіантів також сфера реклами, власний бізнес та, нарешті, наукова діяльність.

Хто взагалі такий аналітик?
Цього часто не знають навіть студенти)) По суті, це людина, яка вирішує)) Тобто, аналізуючи поточну ситуацію, скеровує проект у потрібне русло. А детальніше можна дізнатись у цьому відео:


Де проходить саме навчання?
ММСА вчиться на території кампуса НТУУ "КПІ", в основному в корпусі №35 (поруч з корпусом №1). САПР вчиться в корпусі №26 (метро "Кловська").

Скільки треба набрати на ЗНО, щоб навчатись в ІПСА?
Це досить риторичне, хоча й пряме, запитання. Можеш переглянути бали вступників 2011 року, подивитись, хто з них зарахований, а хто ні, і на основі цього прикинути свої шанси.
Бали за напрямком "Системний аналіз".
Бали за напрямком "Інформатика". Бали за напрямком "Коп’ютерні науки".